Kościół Zielonoświątkowy w Suwałkach
                                                                                               STRONA GŁÓWNA 
KONTAKT
Kościół Zielonoświątkowy w Suwałkach
Menu Info

INFO

Kościół Zielonoświątkowy
Zbór "Chrześcijańska Społeczność" w Suwałkach

ul. Kościuszki 44
16-400 Suwałki 
 
Nabożeństwo:

Niedziela, godz. 10:00

Spotkanie modlitewne:

Poniedziałek, godz. 18:00

Kościół Dla Ciebie Augustów
Nabożeństwo:
Niedziela, godz. 10:00,
ul. 3-go Maja 31/2A
16-300 Augustów

CEL Portal
Radio Chrześcijanin
Strona Główna »  Działania »  Grupa muzyczna

Grupa muzyczna

Alleluja. Śpiewajcie Panu pieśń nową, Na chwałę jego w zgromadzeniu wiernych!
Ps. 149:1 
 
Czas uwielbienia jest szczególnym czasem, gdy Kościół przy akompaniamencie instrumentów muzycznych, w jedności staje przed Stwórcą, by chwalić Go i wywyższać za to kim jest. To również czas wyrażania wdzięczności Jezusowi Chrystusowi za zbawienie, za Jego łaskę i miłość do nas.

Muzyka jest darem od Boga, który zawsze pozwalał wyrażać to, czego nie można było wyrazić samymi słowami. Dlatego starotestamentowe Psalmy są utworami muzycznymi, w których autorzy wyrażają głębię i realność swojej społeczności z Bogiem. W jerozolimskiej świątyni służyły zastępy profesjonalnie przygotowanych muzyków. Muzyka była wykorzystywana w działaniach zbrojnych. Muzyka jest obecna przed tronem Boga. Jego aniołowie nieustannie śpiewają i oddają Mu cześć.

Grupa muzyczna działająca w Zborze istnieje od 2005 r., a jej skład zmieniał się na przestrzeni lat. Aktualnie grupa składa się z trzech wokali, gitary akustycznej, gitary elektrycznej, gitary basowej, pianina elektrycznego i perkusji. 

Z początkiem 2014 r. grupa muzyczna poszerzyła swój skład tworząc grupę młodzieżową. Strona Kościoła Zielonoświątkowego - Zbór "Chrześcijańska Społeczność" w Suwałkach
© 2012-2016 KZ Suwałki

  Strony internetowe ONAVI