Kościół Zielonoświątkowy w Suwałkach
                                                                                               STRONA GŁÓWNA 
KONTAKT
Kościół Zielonoświątkowy w Suwałkach
Menu Info

INFO

Kościół Zielonoświątkowy
Zbór "Chrześcijańska Społeczność" w Suwałkach

ul. Kościuszki 44
16-400 Suwałki 
 
Nabożeństwo:

Niedziela, godz. 10:00

Spotkanie modlitewne:

Poniedziałek, godz. 18:00

Kościół Dla Ciebie Augustów
Nabożeństwo:
Niedziela, godz. 10:00,
ul. 3-go Maja 31/2A
16-300 Augustów

CEL Portal
Radio Chrześcijanin
Strona Główna »  15.04.2014 r. (wtorek) Koncert Wielkanocny: Michał Król "Twój Majestat"

15.04.2014 r. (wtorek) Koncert Wielkanocny: Michał Król "Twój Majestat"

Zapraszamy na Koncert Wielkanocny Michała Króla, na którym usłyszeć będzie można utwory z jego debiutanckiej płyty "Twój Majestat". 
CZAS: dn. 15.04.2014 r., godz. 18.00
MIEJSCE: Sala Koncertowa Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach, ul. Noniewicza 83
WSTĘP WOLNY

Oto, co artysta mówi o sobie:
Jestem artystą debiutującym pod własnym nazwiskiem. Komponuję od 15-ego roku życia, a dzięki współpracy z zespołem. Zdobywcy (http://www.myspace.com/zdobywcy), na którego pierwszym albumiezagrałemi napisałem większość piosenek, wiele moich utworów można usłyszeć we wspólnotach w całej Polsce.
Jestem również właścicielem studia nagrań (www.kingdom-audio.pl) i producentem muzycznym – sam tworzę swoją muzykę od początku do końca, żeby mieć pewność, że jest taka jaką chcę, żeby była.

W 2011 roku byłem w Australii, łapiąc ducha zachodniej, nowoczesnej muzyki, która od lat mnie inspirowała i zdobyłem Certificate IV of Ministry na kierunku "Worship Music” w Hillsong International Leadership College. Pisząc piosenki nowoczesne, na miarę XXI wieku mam nadzieję, że to co robię przyniesie świeże tchnienie do kościołów, ale też będzie docierało do serc obecnego pokolenia z nadzieją, Bożą obecnością a co najważniejsze Ewangelią. Moimi inspiracjami muzycznymi są zespoły takie jak Hillsong, Planetshakers, Jesus Culture, Kari Jobe i wielu innych artystów, którzy za jedyny cel stawiają sobie wywyższenie Boga.
Siłą moich tekstów jest fakt, że płyną prosto z serca osoby zakochanej w Panu Jezusie i wyrażają prośby, nadzieje i wiarę, której każdemu z nas w jakichś momentach życia może zabraknąć.
Muzyka, którą gram to połączone elementy muzyki pop i rock, z nierzadko mocnym uderzeniem przesterowanych gitar i syntezowanych brzmień. Jest to bardzo popularny styl muzyki uwielbienia za granicą – jest w nim ważna ekspresja i wolność, a z drugiej strony słychać w niej moje polskie korzenie. W czasie koncertów, czy uwielbień, które prowadzę często jest również czas na cichą balladę poprowadzoną z akompaniamentem gitar akustycznych, lub pianina.

Mój cel:
Moje motto to: "Wywyższyć Ciebie nad Polską”.
Jako lider uwielbienia traktuję to co robię nie jako możliwość pokazania się, ale jako możliwość zmiany duchowej rzeczywistości w miejscu w którym gramy. Każdy z nas na jakimś etapie życia potrzebuje dotyku Bożej mocy i ten dotyk może przyjść właśnie w czasie, kiedy będziemy uwielbiali naszego Ojca. Zwracamy się do Państwa z ofertą zorganizowania właśnie takiego koncertu uwielbienia, w którym razem będziemy mogli wpłynąć na duchową rzeczywistość miasta, w którym koncert będzie się odbywał.
Ważne jest dla mnie, by poziom, który przedstawia moja muzyka, był jak najwyższy, tak aby nasz Bóg był tym uwielbiony. Profesjonalni muzycy w zespole pozwalają mi osiągnąć profesjonalną jakość, która jak wierzę również otwiera serca ludzi i pozwala im bez przeszkód spotkać się z Bogiem. Przyjeżdżamy z profesjonalnym sprzętem i zaawansowaną technologią, jakiej nie powstydziłyby się najlepsze polskie zespoły.
Sukcesy:
W tym roku w ramach promocji debiutanckiegoalbumu "Twój Majestat” udało nam się odnieść spore sukcesy! Jednym z największych jest regularne goszczenie piosenki "Twój Majestat” na antenie Radia Maryja. Piosenka ta zadebiutowała również na liście przebojów radia RDN plasując się już po pierwszym głosowaniu na pierwszym miejscu. Dodatkowo gościliśmy w programie Telewizji Trwam prezentując szerokiej publiczności kilka swoich utworów. Odwiedziliśmy m.in. Radio RDN Małopolska, Radio Jasna Góra, Radio Plus Śląsk i Radio Emaus, dodatkowo goszcząc na łamach Naszych Inspiracji, Chrześcijanina oraz lokalnych gazet i portali internetowych.
Naszą rozmowę w audycji Gospelbox można odsłuchać pod tym linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=QlH-4DyGAlw.
Zagraliśmy na prestiżowych imprezach takich jak SLOT Art Festival 2013, START Gimnazjum, Krapkowicki Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej czy ZimowyZjazd. Od dnia premiery płyty (31 maja 2013) do dziś udało nam się sprzedać ponad 600 egzemplarzy naszego debiutanckiego albumu!

Bóg otworzył i otwiera nadal drzwi do nowych miejsc wpływu. Z całą pokorą przyjmujemy te możliwości i staramy się je jak najlepiej wykorzystać.

Twój majestat
POSŁUCHAJ ON-LINE:


Pobierz na dysk


Strona Kościoła Zielonoświątkowego - Zbór "Chrześcijańska Społeczność" w Suwałkach
© 2012-2016 KZ Suwałki

  Strony internetowe ONAVI