Kościół Zielonoświątkowy w Suwałkach
                                                                                               STRONA GŁÓWNA 
KONTAKT
Kościół Zielonoświątkowy w Suwałkach
Menu Info

INFO

Kościół Zielonoświątkowy
Zbór "Chrześcijańska Społeczność" w Suwałkach

ul. Kościuszki 44
16-400 Suwałki 
 
Nabożeństwo:

Niedziela, godz. 10:00

Spotkanie modlitewne:

Poniedziałek, godz. 18:00

Kościół Dla Ciebie Augustów
Nabożeństwo:
Niedziela, godz. 10:00,
ul. 3-go Maja 31/2A
16-300 Augustów

CEL Portal
Radio Chrześcijanin
Strona Główna »  02-07.06.2014 r. LABIRYNT w Suwałkach

02-07.06.2014 r. LABIRYNT w Suwałkach


 „ …Życie jest jak ogromny labirynt…, często stoisz na rozstaju
dróg i nie wiesz gdzie iść?, brakuje Ci czasu na rzeczy, które są
ważne ?…świat pędzi…- czujesz ten wyścig? Podczas podróży przez
labirynt porzuć tę pędzącą rzeczywistość, zatrzymaj się, pomyśl o
sobie, swoim życiu, o tym jaki wywierasz wpływ. Zapraszamy na wyprawę do
miejsca, do którego nikt nie ma dostępu – tylko Ty”Zapraszamy w dniach od 2 czerwca (poniedziałek) do 7 czerwca (sobota) w godz. od 12.00 do 20.00 (sobota od 11.00 do 14.00) do naszej sali przy ul. Kościuszki 44 (wejście od podwórka w bramie) do uczestnictwa w inscenizacji pt. LABIRYNT, która już była u nas rok temu. 

Ze względu na specyficzny charakter przedstawienia (wejście co 10 min) prosimy o telefoniczne zarezerwowanie godziny wejścia pod nr 514 020 667 oraz zarezerwowanie sobie około 45 min. na jej obejrzenie.

LABIRYNT= To nowoczesna forma spektaklu, będąca połączeniem teatru i współczesnych technologii. Jest to niezwykłe miejsce, w którym czas zatrzymuje się na chwilę, a uczestnik może zastanowić się nad najważniejszymi pytaniami jakie człowiek stawia sobie w życiu. 


Przedstawienie składa się z jednego widza i jednego aktora. Uczestnicy wchodzą do labiryntu pojedynczo w odpowiednich odstępach czasu . Przed wejściem otrzymują : odtwarzacz mp-3 , słuchawki i niewielki lampion. Przez 11 komnat labiryntu widza prowadzi głos w urządzeniu. Przedstawienie ma charakter interaktywny, w związku z czym w poszczególnych komnatach na uczestników czekają zadania do wykonania, o których poinformuje głos w słuchawkach. Wszystkie komnaty są ze sobą powiązane i tworzą swoisty proces , przez który każdy z uczestników przechodzi indywidualnie w połowie przedstawienie uczestnik ma możliwość decyzji kontynuacji zwiedzania lub opuszczenie labiryntu.


Spektakl jest całkowicie bezpłatny, przeznaczony dla młodzieży i dorosłych oraz dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej, projekt „ LABIRYNT” istnieje 7 lat wystawiany był w wielu miastach zarówno w Polsce jak i za granica i wszędzie spotykał się z dużym zainteresowaniem


http://labirynt.org

 


 


 

Strona Kościoła Zielonoświątkowego - Zbór "Chrześcijańska Społeczność" w Suwałkach
© 2012-2016 KZ Suwałki

  Strony internetowe ONAVI